Naujienos
Grįžti atgal
2016 07 17

Į DARBĄ IŠLYDĖJO DAR VIENĄ DEŠIMTĮ NAUJŲ VILKIKŲ

 

Toliau vyksta UAB „Arijus" Nuosavo autotransporto departamento sunkiasvorių automobilių parko atnaujinimas bei plėtra - įpusėjus vasarai, bendrovė į darbą Vakarų Europoje išlydėjo dar 10 naujų „Volvo FH 500" vilkikų. „Šie automobiliai atitinka Euro 6 emisijos standartą, yra itin saugūs ir patogūs vairuotojams", - pasakojo Nuosavo autotransporto direktorius Dainius Bagdonas.


Bendrovė naujuosius „Volvo" ne perka, o pritaiko europinį verslo modelį, kai turtas sutartą laikotarpį yra eksploatuojamas pagal veiklos nuomos sutartį. D. Bagdono teigimu, septyni iš naujųjų vilkikų yra standartiniai, o likę palengvinti - triašiai, su kuriais galima vežti sunkesnius konteinerius.

 

Šiuo metu UAB „Arijus" turi 122 nuosavus sunkiasvorius automobilius. Praėjusių metų pabaigoje „Arijaus" įmonių grupė dar paaugo - Roterdame (Nyderlandai) atidaryta nauja grupės įmonė „B.V. Arijus Logistics". Šis žingsnis dar labiau sustiprino „Arijaus" įmonių grupės pozicijas Vakarų Europoje, kur bendrovės vairuotojai su vilkikais sėkmingai dirba jau 10 metų.

 
Grįžti atgal