Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2016 03 19

KONKURSO ORGANIZATORIAI ĮVERTINO "ARIJŲ"  

 

Trečią kartą "Sveikiausios Klaipėdos įmonės" konkurse dalyvavusi UAB "Arijus" šiemet vėl pateko į sveikiausių Klaipėdos įmonių penketuką, o bendrovės atstovai iškilmingo renginio metu pristatė, kaip rūpinasi darbuotojų sveikata.

 

Pranešimą "Kaip darbdavys formuoja sveikus darbuotojo įpročius" pristatė UAB "Arijus" viešųjų ryšių ir reklamos specialistė Rita Girdvainytė. Pati akyviai sportuojanti ir sveiką gyvenimo būdą propaguojanti įmonės atstovė pasakojo apie tai, kaip "Arijus" investuoja į darbuotojų sveikatą bei profilaktiką, bei kokias sveikatinimo ir sporto iniciatyvas įgyvendina įmonėje ir už jos ribų. "Svarbu suprasti, kad darbe žmogus praleidžia labai daug laiko, todėl darbdavys yra atsakingas už saugias ir sveikas darbo sąlygas, gerą mikroklimatą, o neretai tokios iniciatyvos kaip bėgimas, golfas, irklavimas, sveiki naminio maisto pietūs tampa darbuotojų gyvenimo dalimi ir už įmonės ribų", - pasakojo R. Girdvainytė.

 

Rūpindamasi darbuotojų sveikata UAB "Arijus" finansuoja papildomus išsamius sveikatos tyrimus darbuotojams, skiepus nuo gripo ir erkinio encefalito, turi įrengtas patalpas maistui ruošti bei šildyti, visiems yra prieinamas nemokamas geriamas vanduo, darbuotojai raginami išnaudoti sukauptas apmokamas atostogas, nesunkiai susirgę turi galimybę dirbti iš namų, o vilkikų vairuotojams ne tik suteikiami nauji, patogūs ir saugūs automobiliai, bet ir ruošiamos patalpos poilsiui Nyderlanduose bei Belgijoje. Taip pat "Arijaus" grupės darbuotojai intensyviai dalyvauja sporto renginiuose: vasaros komandos formavimo renginyje, irklavimo, bėgimo, boulingo, golfo ir kitose varžybose, aktyviai leidžia laisvalaikį kartu baidarių ir dviračių žygiuose, darbuotojai skatinami rūšiuoti šiukšles, rinkti nebenaudojamas baterijas, taupyti energijos išteklius, įmonė apmoka krepšinio salės nuomą norintiems žaisti bei siūlo palankias sąlygas įsigyti sporto klubo abonementus. 

 

Konkursą organizuoja Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras.

 

 

 

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU