Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2015 12 23

„ARIJUS" DAR TVIRČIAU ŽENGIA Į VAKARŲ EUROPĄ - NYDERLANDUOSE ATIDARYTA NAUJA ĮMONĖ

 

Šiuos metus viena iš seniausiai rinkoje veikiančių logistikos įmonių užbaigia dar vienu plėtros žingsniu. „Mūsų nuosavas autotransportas ir vairuotojai jau dešimt metų sėkmingai dirba Vakarų Europoje, būtent čia mumis pasitiki didžiausi mūsų klientai. Steigdami įmonę Nyderlanduose, siekėme ne tik būti arčiau savo klientų, bet ir dar labiau sustiprinti veiklą regione", - pasakojo UAB „Arijus" generalinis direktorius Arijus Ramonas.

 

Arijus Logistics B.V. Roterdame įregistruota šių metų spalio 16 d. Nuo to laiko vyko vadovo paieškos bei buvo tvarkomi kiti formalumai. Arijus Logistics B.V. vadovu paskirtas logistikos profesionalas, turintis ilgametę patirtį šiame sektoriuje.

 

Šiuo metu „Arijaus" grupės nuosavo autotransporto parką sudaro daugiau nei 100 sunkiasvorių automobilių. „Vien šiemet buvo įsigyta iš viso 30 naujų „Mercedes Benz Actros" Euro 6 vilkikų, kurie ne tik užtikrino dar patikimesnes paslaugas, leido sumažinti kuro sąnaudas, bet ir yra draugiškesni aplinkai", - pasakojo socialiai atsakingos UAB „Arijus" generalinis direktorius Arijus Ramonas.

 

„Arijaus" grupės vilkikai su vairuotojais dirba 15 įmonių Vakarų Europoje. Klientai patenkinti įmonių grupės nuosavo autotransporto paslaugomis - UAB „Arijus" yra ne kartą įvertinta už patikimumą ir profesionalų vairuotojų darbą.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU