Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2015 10 22

MOKSLEIVIAI VERTINA "ARIJAUS" PROFESINIUS SAVANORIUS  

 

Profesinės savanorystės projekto "Kam to reikia?!" dalyviai "Arijaus" biure Klaipėdoje surengė dar vieną pamoką uostamiesčio profesinės mokyklos auklėtiniams. Po pamokos mokytojai ir mokiniai dėkojo už pasidalinimą žiniomis ir įkvėpimą siekti savo tikslų bei prasitarė, kad užsukti į "Arijų" juos pastūmėjo ir tai, jog apie logistikos įmonės atstovų vedamas pamokas mokslo bendruomenė Klaipėdoje atsiliepia itin gerai. 

 

Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos auklėtiniai vienos iš didžiausių krovinių ekspedijavimo ir gabenimo įmonių grupės biure buvo supažindinti su "Arijaus" veikla, paslaugų spektru, bendrovės filosofija ir socialine atsakomybe. "Džiaugiamės sulaukę nemažai klausimų, ypač domėjosi mūsų nuosavu autotransportu. "Arijaus" grupė nebijo įdarbinti gabius žmones be patirties logistikos srityje, todėl tikimės, kad jaunuoliai ateityje prisijungs prie mūsų nuolat augančio kolektyvo", - pasakojo bendrovės koordinatorė projekte "Kam to reikia?!" Rita Girdvainytė. Pamoką taip pat vedė vadybininkės Rūta Rakevičiūtė ir Vidmantė Mockutė bei Nuosavo autotransporto departamento vadovas Dainius Bagdonas. 

 

"Arijaus" įmonių grupė profesinės savanorystės projekte dalyvauja nuo 2013 metų, per tą laiką Klaipėdos biure bei išvykstant į mokyklas surengta jau arti 20 pamokų. 

 

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU