Naujienos
Grįžti atgal
2015 08 22

KOMANDOS IŠBANDĖ JĖGAS "FUTBOLO ČEMPIONATE"  

 

Šiemet "Arijaus" vasaros komandos formavimo renginys krovinių gabenimo ir eksedijavimo įmonių grupės darbuotojus nukėlė į "pasaulio futbolo čempionatą". Tradiciniai komandos mokymai kasmet sukviečia gausų "Arijaus" kolektyvą iš visų keturių šalių - Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos.

 

Sodyboje Plungės rajone į komandas padalintas gausus "Arijaus" kolektyvas pirmiausiai susirungė orientacinėse varžybose, kurių metų teko ir į medžius ropštis, ir rebusus spręsti. Vėliau "susikonstravę lėktuvus", komandų nariai ruošėsi futbolo čempionatui. Tiesa, tradiciniame stadione futbolo niekas nežaidė - darbuotojai rungėsi vadinamajame žmonių stalo futbole. Nuotaikingas žaidimas netruko virsti atkaklia ir azartiška kova dėl čempionų titulo. 

 

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU