Naujienos
Grįžti atgal
2015 08 17

IŠŠŪKIAI RINKOJE NEIŠSTŪMĖ „ARIJAUS" GRUPĖS IŠ PLĖTROS KELIO

 

Metams įpusėjus, krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupė „Arijus" toliau sėkmingai įgyvendina naujus projektus bei stebi geresnius rezultatus nei 2014 m. pirmą pusmetį. „Per pirmus šešis šių metų mėnesius įmonių grupės konsoliduotos pajamos sudarė 15,22 mln. EUR ir, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, išaugo 6,4 proc. 2015 m. pirmo pusmečio „Arijaus" grupės ikimokestinis konsoliduotas pelnas buvo 27,6 proc. didesnis nei pernai tuo pačiu metu", - pasakojo bendrovės finansų direktorius Gediminas Garkauskas.

 

Pajamų bei įprastinės veiklos pelno atžvilgiu „Arijus" įmonių grupės varančiąja jėga per pirmus šešis šių metų mėnesius tapo laivybos linijų agentavimo ir nuosavo autotransporto veiklos, kurių pajamos 2015 m. pirmą pusmetį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, išaugo atitinkamai 6,5 proc. ir 7,2 proc., o pelningumai - atitinkamai 22 proc. ir 29 proc. „Tuo metu bendrovės krovinių ekspedijavimo veikla išlaikė pozicijas pagrindinėse rinkose, bet negalėjo pasigirti panašiais pasiekimais kaip minėtos dvi pagrindinės veiklos. Krovinių ekspedijavimo veiklos lėtėjimas buvo ypač juntamas Baltarusijoje, kur „Arijus" įmonių grupė dirba nuo 1999 m.", - pasakojo G. Garkauskas.

 

Investuodama į paslaugų kokybės gerinimą bei aplinkosaugą, šį pusmetį „Arijaus" įmonių grupė toliau stiprino ir naujino nuosavų sunkiasvorių automobilių parką. „Keliuose Vakarų Europoje jau rieda 20 naujų „Mercedes Benz Actros" Euro 6 vilkikų, netrukus bus įsigyta dar 10 tokių pačių automobilių", - priminė UAB „Arijus" finansų direktorius.

 

Prieš pusantrų metų pradėta vystyti nauja „Arijaus" grupės nauja veikla - biokuro tiekimas - toliau augo, nepaisant šiltos žiemos ir kritusios gamtinių dujų kainos.

 

Nuo metų pradžios socialiai atsakinga bendrovė sėkmingai įgyvendino ir tęsia paramos projektus - remia Lietuvos Jūrų muziejaus delfinariumą ir pirmajai po rekonstrukcijos delfinariume gimusiai delfino jauniklei suteikė Arijos vardą bei tapo Klaipėdos pilies džiazo festivalio rėmėja.

 

Vertindama praėjusį pusmetį, „Arijaus" įmonių grupė prognozuoja, kad dėl investicijų ir naujų projektų šie metai bus ne mažiau sėkmingi nei pernykščiai. „Iššūkių rinkose ir potencialių rizikų tiek šių metų antrą pusmetį, tiek kitąmet, žinoma, netruks - greičiausiai net daugės, bet svarbu juos iš anksto numatyti ir paversti naujomis galimybėmis", - pasakojo UAB „Arijus" finansų direktorius Gediminas Garkauskas.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU