Naujienos
Grįžti atgal
2015 07 25

 SIDABRINIAI "ARIJAUS" IRKLUOTOJAI!

 

Tradicinėse Jūros šventės "drakonų" valčių irklavimo varžybose šiemet "Arijaus" komanda pademonstravo neįtikėtiną tempą ir iškovojo antrą vietą. Finaliniame plaukime krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupės komanda nusileido tik "Žalčiams".

 

Kvalifikaciniame plaukime irkluotojai parodė itin gerą laiką, kurį vos šiek tiek pagerinti sugebėjo tik varžybų nugalėtojai. "Didžiuojamės "Arijaus" irkluotojais, kurie šiose lenktynėse dirbo kaip viena, stipri ir darni komanda.Tai - pirmas toks aukštas pasiekimas šiose varžybose, tačiau esame tikri, kad ne paskutinis", -užtikrintai kalbėjo komandos narė Rita Girdvainytė.

 

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija jau penktus metus iš eilės Klaipėdos mieste organizavo pramoginį renginį klaipėdiečiams ir miesto svečiams - vikingų „drakonų" laivų lenktynes Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos taurei laimėti. 

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU