Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2015 06 07

 SĖKMINGAS "ARIJAUS" KOMANDOS PASIRODYMAS BĖGIMO RENGINYJE

 

Aktyvus ir sportiškas vienos iš didžiausių Lietuvoje krovinių gabenimo ir ekspedijavimo "Arijaus" įmonių grupės kolektyvas toliau siekia rezultatų bėgimo renginiuose. Šįkart 4 įmonės atstovai dalyvavo "Eurovaistinės bėgimo taurėje" Klaipėdoje.

 

Tai - jau trečiasis šiemet bėgimo renginys, kuriame dalyvauja įmonės kolektyvo nariai. "Gegužę išbandėme jėgas "Vilties bėgime", po savaitės bėgome Vilniaus pusmaratonyje, o šįkart jungėmės prie džiazuojančios Klaipėdos gatvėse vykusio taurės etapo. Džiaugiamės ir didžiuojamės aktyviu, sportuojančiu, sveiku ir laimingu įmonės kolektyvu", - pasakojo UAB "Arijus" viešųjų ryšių ir reklamos specialistė Rita Girdvainytė. 

 

"Arijaus" įmonių grupė nuolat skatina sveiką gyvenimo būdą, siekia įtraukti darbuotojus ir jų šeimos narius į sporto renginius. 2014 metais "Arijaus" Klaipėdos biuras buvo pripažintas sveikiausia uostamiesčio įmone. 

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU