Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2015 05 17

"ARIJAUS" KOMANDA PUIKIAI PASIRODĖ "VILTIES BĖGIME"

 

Klaipėdoje aštuntą kartą vykusiame "Vilties bėgime" šiemet dalyvavo dar gausesnė "Arijaus" komanda. Per 30 bėgikų įveikė skirtingas distancijas - nuo 600 metrų iki 10 km.  Nei grėsęs lietus, nei stiprokas vėjas nesutrukdė bėgikams pasiekti ir puikių asmeninių rezultatų. "Tai darsyk įrodo, kad ne be reikalo esame viena iš sveikiausių įmonių Klaipėdoje", - sakė bendrovės viešųjų ryšių ir reklamos specialistė Rita Girdvainytė. 

  

 Jau tradiciškai renginyje socialiai atsakingos "Arijaus" įmonių grupės darbuotojai dalyvavo su šeimos nariais. Iš viso ilgiausią - 10 km - distanciją sėkmingai įveikė net 5 bendrovės darbuotojai ir dar beveik tiek pat jų artimųjų.

 

 "Vilties bėgimas"  skirtas solidarizuotis su sergančiaisiais onkologinėmis ligomis bei paremti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą.

 

vb_finish800x450.jpg

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU