Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2015 05 16

ĮVYKO LABDARINGAS GOLFO TURNYRAS

 

Labdaros ir paramos fondas „Golfas iš širdies" gegužės 16 d. penktą kartą surengė labdaros golfo turnyrą "Golfas iš širdies". Renginys, kurio pagrindinė rėmėja yra krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupė "Arijus", įvyko "National Golf Resort" golfo klube Klaipėdos rajone.

 

Kaip pasakojo labdaros ir paramos fondo "Golfas iš širdies" vadovė Daiva Mumgaudienė, ir šiemet turnyras praėjo puikiai, jame dalyvavo 50 žaidėjų. Visos kasmet  turnyro metu surinktos lėšos yra aukojamos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, jaunuoliams ir jų šeimoms.

 

Pasibaigus turnyrui, D. Mumgaudienė fondo ir globojamų vaikų vardu dėkojo „Arijaus" įmonių grupei bei jos vadovui Arijui Ramonui už supratimą ir paramą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU