Naujienos
Grįžti atgal
2015 05 11

SĖKMINGAI PASIRODĖ TRANSPORTO IR LOGISTIKOS PARODOJE MIUNCHENE

 

Kas dvejus metus Miunchene (Vokietijoje) vykstantis renginys ir šiemet sulaukė didelio transportininkų iš viso pasaulio dėmesio. Pasaulinėje parodoje paslaugas pristačiusi "Arijaus" įmonių grupė taip pat sulaukė daug lankytojų - potencialių ir esamų klientų bei partnerių. Kaip pasakojo "Arijaus" projektų vadovas Šarūnas Čekanavičius, akį traukiantis bendrovės stendas domino svečius ir iš Europos, ir iš tolimesnių šalių - Brazilijos, Meksikos, Argentinos, Kinijos.

 

Parodoje "Arijaus" grupė akcentavo nuosavo autotransporto, Baltijos uostų kaip tranzito šalių galimybes, agentuojamų laivybos linijų paslaugas, konteinerinį traukinį "Merkurijus" (Klaipėda-Maskva-Klaipėda) bei negabaritinių krovinių pervežimus.

 

Pasaulinė transporto ir logistikos paroda "Transport logistic 2015" laikoma pagrindiniu ir didžiausiu transporto bei logistikos renginiu pasaulyje. Dalyvavimas parodoje dalinai finansuotas iš ES struktūrinės paramos pagal VP2-2.1-ŪM-04-K priemonę "Naujos galimybės".

 

 

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU