Naujienos
Grįžti atgal
2015 03 24

 APLANKĖ PARODĄ "TRANSBALTIC 2015"

 

„Arijaus" Rinkodaros ir plėtros departamento vadovai - Egidijus Ramonas ir Laura Butkevičienė - lankėsi Sankt Peterburge, Rusijoje. Kelionės tikslas buvo ne tik susitikti su esamais ir potencialiais klientais bei tiekėjais, bet ir aplankyti transporto parodą „TransBaltic2015".

 

Kaip pasakojo departamento direktoriaus pavaduotoja L. Butkevičienė, dėl geopolitinės situacijos šioje rinkoje juntamas importinių krovinių mažėjimas, nes klientai patys yra nežinioje: „Vis dėl to auga rusiškų prekių eksporto srautai, nors ir yra problemų su transportu. „Arijaus" paslaugos  regiono rinkoje patrauklios dėl automobilių pervežimų bei konteinerinio traukinio „Merkurijus" (Klaipėda-Maskva-Klaipėda) galimybių."

 

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU