Naujienos
Grįžti atgal
2015 03 15

UAB „ARIJUS" INVESTUOJA Į APLINKOSAUGĄ


Kaip ir buvo planuota, šių metų kovą krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupė „Arijus" į darbą išlydėjo 10 naujų „Mercedes Benz Actros" vilkikų. „Visi automobiliai atitinka Euro 6 emisijos standartus", - pasakojo įmonės Nuosavo autotransporto departamento vadovas Dainius Bagdonas.

 

Kalbėdamas apie naujuosius automobilius, departamento vadovas atskleidė, kad 3 iš jų - standartiniai 450 AG „Mercedes Benz Actros" vilkikai, likę 7 - to paties modelio žemarėmiai 420 AG vilkikai. „Žemarėmiai automobiliai skirti vieno iš klientų poreikių užtikrinimui. Šie vilkikai dirbs su mega puspriekabėms, į kurias telpa didesnis krovinio kiekis nei į standartines puspriekabes. Su mažesniu transporto priemonių skaičiumi pervežama daugiau krovinių, mažiau transporto priemonių keliuose, mažesnė oro tarša", - kalbėjo departamento direktorius. 

 

Visi sunkiasvoriai automobiliai išvyko pas klientus Vakarų Europoje. Investicija į naujuosius vilkikus sudarė apie 800 000 EUR. „Investuodami į nuosavo automobilių parko atnaujinimą bei plėtrą siekiame ne tik teikti kokybiškas paslaugas, bet ir išlaikyti savo aplinkosauginius įsipareigojimus - mažinti degalų suvartojimą, triukšmą, saugoti gamtą," - pasakojo D. Bagdonas.

 

Pernai į „Arijaus" įmonių grupę įsiliejus transporto įmonei „West Trucks", nuosavas grupės autoparkas buvo papildytas 20 vnt. vilkikų. „Šiemet iš viso įsigysime 30 vnt. naujų Euro 6 automobilių, dalį naudotų parko vilkikų parduosime. Taigi bendras „Arijaus" ir „West Trucks" vilkikų skaičius perkops per 100 automobilių", - teigė UAB „Arijus" Nuosavo autotransporto departamento vadovas Dainius Bagdonas.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU