Naujienos
Grįžti atgal
2015 03 15

UAB „ARIJUS" INVESTUOJA Į APLINKOSAUGĄ


Kaip ir buvo planuota, šių metų kovą krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupė „Arijus" į darbą išlydėjo 10 naujų „Mercedes Benz Actros" vilkikų. „Visi automobiliai atitinka Euro 6 emisijos standartus", - pasakojo įmonės Nuosavo autotransporto departamento vadovas Dainius Bagdonas.

 

Kalbėdamas apie naujuosius automobilius, departamento vadovas atskleidė, kad 3 iš jų - standartiniai 450 AG „Mercedes Benz Actros" vilkikai, likę 7 - to paties modelio žemarėmiai 420 AG vilkikai. „Žemarėmiai automobiliai skirti vieno iš klientų poreikių užtikrinimui. Šie vilkikai dirbs su mega puspriekabėms, į kurias telpa didesnis krovinio kiekis nei į standartines puspriekabes. Su mažesniu transporto priemonių skaičiumi pervežama daugiau krovinių, mažiau transporto priemonių keliuose, mažesnė oro tarša", - kalbėjo departamento direktorius. 

 

Visi sunkiasvoriai automobiliai išvyko pas klientus Vakarų Europoje. Investicija į naujuosius vilkikus sudarė apie 800 000 EUR. „Investuodami į nuosavo automobilių parko atnaujinimą bei plėtrą siekiame ne tik teikti kokybiškas paslaugas, bet ir išlaikyti savo aplinkosauginius įsipareigojimus - mažinti degalų suvartojimą, triukšmą, saugoti gamtą," - pasakojo D. Bagdonas.

 

Pernai į „Arijaus" įmonių grupę įsiliejus transporto įmonei „West Trucks", nuosavas grupės autoparkas buvo papildytas 20 vnt. vilkikų. „Šiemet iš viso įsigysime 30 vnt. naujų Euro 6 automobilių, dalį naudotų parko vilkikų parduosime. Taigi bendras „Arijaus" ir „West Trucks" vilkikų skaičius perkops per 100 automobilių", - teigė UAB „Arijus" Nuosavo autotransporto departamento vadovas Dainius Bagdonas.

 
Grįžti atgal