Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2014 12 03

„ARIJUS" INVESTUOJA Į NUOSAVO AUTOTRANSPORTO PLĖTRĄ


Viena iš seniausiai rinkoje veikiančių logistikos bendrovių „Arijus" kitąmet ketina toliau investuoti į nuosavo autotransporto parko pajėgumus. Bendrovė pasirašė sutartį dėl 30 naujų „Mercedes Benz Actros" vilkikų įsigijimo. „Toliau atnaujiname ir plečiame automobilių parką. Pernai įsigijome 20 naujų automobilių, šiemet automobilių parką papildė naujai įsigytos bendrovės „West Trucks" 20 vilkikų, o nuo kitų metų ketiname vėl investuoti į nuosavą autotransprotą", - pasakojo UAB „Arijus" generalinis direktorius Arijus Ramonas.

 

Naujos „Euro 6" standartą atitinkančios transporto priemonės padės dar labiau išplėsti bendrovės Nuosavo autotransporto departamento veiklą bei prisidės prie „Arijaus" aplinkosauginės politikos. „Nuolat siekiame, kad mūsų klientai gautų patikimas autotransporto paslaugas, o vilkikai pasižymėtų mažesnėmis kuro sąnaudomis ir tarša. Tai reikalauja nemažų investicijų. Kitąmet naujų vilkikų įsigijimui numatyta skirti daugiau kaip 2,3 mln. eurų", - teigė A. Ramonas.

 

UAB „Arijus" Nuosavo autotransporto departamento vilkikai daugiausiai dirba didelėse tarptautinėse įmonėse Vakarų Europoje, jų darbas koordinuojamas iš Lietuvos. Per trečią šių metų ketvirtį bendrovės vežėjai uždirbo 32,7 proc. daugiau pajamų ir 60,3 proc. daugiau įprastinės veiklos pelno nei pernai tuo pačiu metu. Šiuo metu „Arijaus" grupė turi apie 90 nuosavų sunkiasvorių automobilių.

 

Nepaisydama ekonominių neapibrėžtumų tarp Rytų ir Vakarų, „Arijaus" įmonių grupė toliau didina ir veiklos apimtis. Per pirmus devynis šių metų mėnesius konsoliduotos pardavimo pajamos sudarė 75,34 mln. Lt, o ikimokestinis pelnas - 3,28 mln. Lt. Tai yra atitinkamai 16,5 proc. ir 11,6 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu.

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU