Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2014 11 27

ARIJAUS" PRAKTIKAI ĮGYVENDINA NAUJUS PROFESINĖS SAVANORYSTĖS PROJEKTUS

 

Prisidėdami prie Nacionalinės karjeros savaitės renginių, „Arijaus" įmonių grupės atstovai surengė dar vieną „Kam to reikia?!" pamoką biure. Šįkart jos dalyviais tapo 8-10 klasių moksleiviai iš Gargždų.

 

„Arijaus" praktikų komanda - Ekspedijavimo departamento direktorius Tomas Motijauskas, vadybininkai Aleksandr Simonaitis ir Rūta Rakevičiūtė, Laivybos linijų agentavimo departamento komercijos direktorius Donatas Paulauskas bei įmonės viešųjų ryšių atstovė Rita Girdvainytė - pristatė vienos iš seniausiai rinkoje veikiančių logistikos įmonių veiklą, joje esančias profesijas, reikalavimus norintiems dirbti logistikos srityje.

 

Socialiai atsakinga įmonė „Arijus" nuo prisijungimo prie profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?!" pernai jau surengė beveik 10 pamokų moksleiviams bei studentams. „Arijaus" savanoriai dėkoja mokytojams už susidomėjimą įmonės veikla ir džiaugasi, galėdami pasidalinti patirtimi, įkvėpti jaunuolius siekti tikslų, mokytis, studijuoti ir likti Lietuvoje - tai vienas iš mūsų dalyvavimo projekte tikslų", - pasakojo R. Girdvainytė.

 

 

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU