Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2014 11 28

„ARIJAUS" ĮMONIŲ GRUPĖ TOLIAU DIDINA VEIKLOS APIMTIS

 

Toliau išliekant ekonominiams neapibrėžtumams tiek Vakarų, tiek Rytų Europoje, logistikos įmonių grupė „Arijus" didina veiklos apimtis - per pirmus devynis šių metų mėnesius konsoliduotos pardavimo pajamos sudarė 75,34 mln. Lt, o ikimokestinis pelnas - 3,28 mln. Lt. Tai yra atitinkamai 16,5 proc. ir 11,6 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Atsargiai pozityviai vertinti perspektyvas leidžia pagal regionus ir gabenimo rūšis išskaidyta įmonių grupės veikla.


Išliekanti politinė įtampa tarp Vakarų ir Rytų riboja krovinių srautus į ir iš NVS šalių, tačiau srautų mažėjimas jaučiamas tik apribotų krovinių grupėse. Šie apribojimai nulėmė bendrą pervežimų automobilių transportu (Rytų - Vakarų kryptimis) įkainių mažėjimą, o tai padidino bendrovės Ekspedijavimo departamento galimybes pasirenkant vežėjus. „Verta pažymėti, kad daugeliu atvejų toliau į NVS ekspedijuojamų krovinių gabenimo apimtys ir įkainiai praktiškai nepasikeitė, o atskirais atvejais net išaugo. Tokiu būdu Ekspedijavimo departamentas per trečią ketvirtį, palyginus su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, uždirbo 5,7 proc. daugiau pajamų ir 5,8 proc. daugiau įprastinės veiklos pelno", - pasakojo „Arijaus" finansų direktorius Gediminas Garkauskas.

 

Krovinių srautams į NVS šalis keičiant geografiją iš Vakarų Europos į Pietų Ameriką ir Aziją, juntamas pervežamų kiekių augimas per „Arijaus" įmonių grupės agentuojamas okeanines laivybos linijas - „Hamburg Sud/Alianca ir „Hyundai Merchant Marine". G. Garkausko teigimu, tai lėmė dar 4 proc. nei pernai didesnius konteinerių kiekius, kai viena iš seniausiai rinkoje veikiančių logistikos įmonių pasiekė kone didžiausią pervežtų konteinerių kiekį Baltijos šalių uostuose per pastarąjį dešimtmetį. Visa tai atsispindėjo UAB „Arijus" Laivybos linijų agentavimo departamento rezultatuose.

 

Į bendrovės Nuosavo autotransporto departamentą sėkmingai įsiliejus naujai įsigytai bendrovei „West Trucks", per pastaruosius dešimt mėnesių šis padalinys taip pat sėkmingai vystė veiklą Vakarų Europoje. Per trečią šių metų ketvirtį „Arijaus" vežėjai uždirbo 32,7 proc. daugiau pajamų ir 60,3 proc. daugiau įprastinės veiklos pelno nei pernai tuo pačiu metu. „Ši veikla „Arijaus" įmonių grupėje išsiskiria tuo, kad reikalauja didelių materialinių investicijų, kurios kitąmet sudarys daugiau nei 8 mln. litų", - pasakojo bendrovės finansų direktorius Gediminas Garkauskas.

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU