Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2014 11 21

„ARIJAUS" VIZITAS UZBEKISTANE - UŽMEGZTA NAUJŲ VERSLO RYŠIŲ

 

Krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupės „Arijus" atstovai drauge su kitais asociacijos LINAVA nariais lankėsi Uzbekistane, kur verslo misijos metu ieškota naujų verslo ryšių su vietos verslininkais bei institucijomis. Asociacijos nariai apsilankė ir jau vienuoliktą kartą vykusioje tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje „TransUzbekistan 2014".

 

Lietuvos delegacija renginyje prisistatė bendrame stende. Jame nemažai susidomėjimo sulaukė „Arijaus" grupė, turinti itin platų paslaugų spektrą bei gausų partnerių tinklą visame pasaulyje. Renginyje netrūko dalyvių - vien atidarymo dieną parodą aplankė per 1000 lankytojų.

 

„Arijaus" atstovams renginyje pavyko užmegzti naujų ryšių, kurie, viliamasi, ateityje taps sėkmingu ir ilgalaikiu bendradarbiavimu.

 

 

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU