Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2014 11 06

SOCIALIAI ATSAKINGA ĮMONĖ PRISIDĖJO PRIE „IŠSIPILDYMO AKCIJOS"


Krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupės darbuotojai lapkričio 6 d. surengė Pyragų dieną, kurios metu surinktos lėšos skiriamos „Išsipildymo akcijos 2014" globojamiems mažiesiems ligoniams ir kitiems likimo nuskriaustiems vaikams.

 

Pyragų dieną įmonių kolektyvai kviečiami atsinešti į darbą savo gamintus kepinius ir siūlyti įsigyti juos kolegoms. Surinktos lėšos pervedamos „Išsipildymo akcijai", kuri jau dvyliktus metus padeda sergantiems ir negandų užkluptiems vaikams bei jų šeimoms.

 

„Arijaus" grupės darbuotojai, besivaišindami naminiais skanėstais, Pyragų dieną surinko 340 Lt. „Būdami socialiai atsakingi, nepraleidžiame progos prisidėti prie paramos akcijų, kurios ne tik padeda vaikams, bet ir suvienija kolektyvą geriems darbams. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tokia iniciatyva kyla iš pačių darbuotojų", - pasakojo „Arijaus" viešųjų ryšių atstovė Rita Girdvainytė.

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU