Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2014 06 27

„ARIJUS" PRISIDĖJO PRIE BENDRADARBIAVIMO PLĖTROS TARP LIETUVOS IR KINIJOS

 

 

Vakarų pasaulis Kiniją jau ne vienerius metus laiko perspektyvia partnere, kurios investuotojai mielai laukiami, o šios šalies pramonės potencialas milžiniškas. Lietuva su Kinija pradeda dar vieną bendradarbiavimo etapą, kurio dalimi tapo ir viena iš seniausiai mūsų šalies rinkoje veikiančių logistikos įmonių „Arijus". Kinijos Liaudies Respublikoje, Pekine, atidaryta AB „Lietuvos geležinkeliai" atstovybė.


Oficialiame biuro atidaryme dalyvavo AB „Lietuvos geležinkeliai", Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerijos, „Lietuvos pašto", East West Transport Corridor Association (EWTCA) atstovai bei Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos „Lineka" Prezidiumo narys UAB „Arijus" generalinis direktorius Arijus Ramonas.


Vizito metu delegacijai iš Lietuvos dalyvavo ir keliuose svarbiuose renginiuose - Kinijos-Lietuvos transporto forume „Kinija-Lietuva: Šilko kelio ekonominė jungtis" ir tarptautinėje parodoje „Transport and Logistic China".


A. Ramonas konferencijos metu skaitė pranešimą apie logistikos galimybes Lietuvoje bei pristatė „Arijaus" įmonių grupę. „Lietuvos ekspeditoriai sulaukė nemažo susidomėjimo, palankiai sutiktas ir platus „Arijaus" paslaugų spektras, o centrinės Kinijos žinių kanalas „CCTV News" anglų kalba parengė išsamų reportažą, kuris tapo vienu iš pagrindinių tos dienos naujenų", - pasakojo „Arijaus" generalinis direktorius.


„Transport and Logistic China" parodoje „Arijaus" grupės astovai atnaujino ir stiprino ryšius su regiono partneriais, susitikimų metu užmezgė naujų kontaktų. A. Ramono teigimu, nors parodoje „Arijaus" įmonių grupė dalyvavo kaip lankytoja, pavyko pristatyti savo paslaugas bei logistikos galimybes regione.

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU