Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2014 05 16

„ARIJUS" PRISTATYTAS „BREAKBULK EUROPE 2014" PARODOJE

 

Vienos iš seniausiai rinkoje dirbančių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupės „Arijus" patirtis gabenant negabaritinius krovinius gegužės 12-15 dienomis sulaukė nemažo susidomėjimo „Breakbulk Europe 2014" parodoje Antverpene, Belgijoje. „Breakbulk Europe" yra didžiausia pasaulyje paroda, sutraukianti negabaritinių krovinių rinkos vežėjus bei savininkus vienoje vietoje. Šiais metais „Arijus" jau antrą kartą šiame renginyje dalyvavo su atskiru stendu.

 

Kaip pasakojo parodoje dalyvavęs Ekspedijavimo departamento vadybininkas Medardas Znaidauskas, renginio dydis nustebino: „Vienoje vietoje galima buvo sutikti visus didžiausius negabaritinių krovinių rinkos žaidėjus. „Arijaus" stendui netrūko dėmesio, buvome vieni iš nedaugelio šias paslaugas pristatantys Baltijos šalių ekspeditoriai."

 

„Arijaus" darbuotojas sakė, jog „Breakbulk" pavyko ne tik užmegzti naudingų ryšių, bet ir surasti potencialių tiekėjų. Medardo Znaidausko teigimu, esame tranzitinė valstybė, tuo labiausiai esame patrauklūs krovinių vežėjams bei savininkams. „Įmonių grupė domina ir dėl itin plataus profesionaliai teikiamų paslaugų spektro, ilgametės patirties, sukauptų žinių - juk 22 veiklos metai kalba patys už save", - įsitikinęs vadybininkas.

 

UAB „Arijus" profesionaliai vykdo negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimo projektus - nuo maršruto planavimo bei dokumentų parengimo iki visokeriopos projekto kontrolės. Už sėkmingai įvykdytą rekordinio krovinio - dviejų reaktorių - gabenimo projektą tuometinei „Mažeikių naftai" 2008 metais bendrovė yra pelniusi „Metų ekspeditoriaus" vardą.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU