Naujienos
Grįžti atgal
2014 05 19

„ARIJAUS" REMIAMAS GOLFO TURNYRAS SUVIENIJO GERIEMS DARBAMS

 

 

Gegužės 18 d. golfo kurorte „National Golf Resort" ketvirtą kartą įvykęs turnyras Golfas iš širdies" šiais metais sulaukė itin didelio dalyvių būrio - jame varžėsi beveik 60 žaidėjų iš Lietuvos bei užsienio šalių. Turnyrą organizavo labdaros ir paramos fondas „Golfas iš širdies". Pagrindinis turnyro rėmėjas - krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupė „Arijus". Fondas rūpinasi sunkiai sergančiais vaikais.

 

Visos kasmet rengiamo turnyro metu surinktos lėšos yra aukojamos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, jaunuoliams ir jų šeimoms: kompensuojamos gydymo priemonės, perkami vaikų tobulėjimui reikalingi daiktai, šeimos remiamos finansiškai. Turnyro metu taip pat pritraukta privačių kompanijų lėšų. „Pernai fondas globojo vieną berniuką, o šiemet savo šeimoje turime jau du globotinius. Abu vaikai serga onkologine liga, tačiau yra labai žingeidūs, protingi ir gabūs muzikai", - pasakojo fondo „Golfas iš širdies" vadovė Daiva Mumgaudienė.

 

Vaikų polinkį į muziką fondas sumaniai nukreipia jų reabilitacijai ir sveikatos stiprinimui. Juk ne veltui sakoma, kad muzika gydo. „Didelio vaikų draugo ir labai atsidavusio pedagogo, muzikanto, kūrėjo, studijos „Grock" steigėjo Lino Švirino dėka vaikai tobulėja visomis prasmėmis. Padedant Linui, fondo globotinis Domantas per trejus metus pasiekė puikių rezultatų muzikinėje veikloje. Fondo lėšomis nupirktas instrumentas bei aparatūra - šiandien berniukas pats kuria muziką, atlieka ją koncertuose", - vaiko pasiekimais nuoširdžiai džiaugėsi D. Mumgaudienė, pridūrusi, jog ši veikla Domantui suteikia daug jėgų ir noro nugalėti savo negalią bei integruotis į sveikųjų gretas.

 

Antrasis fondo globotinis Edgaras su vėžiu susidūrė šiais metais. „Liga žeidžia berniuko kojos kaulą, ligos plitimas sustabdytas chemoterapija, vėžys kol kas neprogresuoja. Prieš tai Edgaras puikiai žaidė tenisą, turi daug apdovanojimų, tačiau kol kas negali žaisti, nes dėl kaulų trapumo apribotas intensyvesnis vaiko judėjimas", - pasakojo fondo „Golfas iš širdies" vadovė. Padedant fondui bei golfo kurortui „National Golf Resort", Edgaras bus supažindintas su golfo žaidimu, o drauge su Linu Švirinu žadama tobulinti ir jo muzikinius gebėjimus.

 

Pasibaigus renginiui, Daiva Mumgaudienė fondo „Golfas iš širdies" ir vaikų vardu dėkojo „Arijaus" įmonių grupei bei jos vadovui Arijui Ramonui už supratimą, didelę širdį bei finansinę paramą, rūpinantis vaikų fizine bei dvasine reabilitacija.

 
Grįžti atgal