Naujienos
Grįžti atgal
2014 05 18

„ARIJUS" BĖGO UŽ VILTĮ


Krovinių transportavimo ir ekspedijavimo įmonių grupės „Arijus" darbuotojai gegužės 18 dienos popietę su šeimomis vėl rinkosi į „Vilties bėgimą". Iš viso bėgime dalyvavo beveik 30 socialiai atsakingos įmonės darbuotojų ir jų šeimos narių.

 

Šiemet „Arijaus" grupės bėgikai įveikė visas distancijas - pagal galimybes rinkosi nuotolius nuo 10 km iki 600 metrų. „Bet juk šiame bėgime mums ne distancija svarbi - smagiausia pajusti bendrą dvasią su kolegomis ir visu miestu, drauge leistis gatvėmis turint bendrą tikslą - bėgti už viltį sunkiai sergantiems ligoniams ir jų šeimos nariams. Gera, žinoma, ir kirsti finišo liniją, o bene daugiausiai teigiamų emocijų tokiame renginyje patiria kolegų vaikai. Šiemet jauniausiam mūsų dalyviui buvo vos vieneri metukai", - pasakojo vienos iš seniausiai rinkoje veikiančių logistikos įmonių viešųjų ryšių atstovė Rita Girdvainytė.

 

Septintą kartą Klaipėdoje organizuotas renginys skirtas paremti onkologinių ligų užkluptus žmones ir jų artimuosius. Šiemet „Vilties bėgime" dalyvavo per 5 000 dalyvių. „Vilties bėgimo 2014" startą šiais metais paskelbė Prezidentė Dalia Grybauskaitė, sekmadienį aplankiusi Šv. Pranciškaus onkologijos centrą.

 

Brolių pranciškonų įsteigtas onkologijos centras Klaipėdoje yra vienintelis toks centras šalyje, kuriame suteikiama pagalba žmonėms, ištiktiems šoko sužinojus apie vėžį, netekus artimojo, gedintiems, kenčiant sunkius chemoterapijos seansus, sprendžiant socialines problemas.

 

 

 
Grįžti atgal