Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2014 04 26

SOCIALIAI ATSAKINGA ĮMONĖ MOKO MAŽUOSIUS SAUGOTI GAMTĄ

 

Jau tradiciškai „Arijaus" įmonių grupės kolektyvas su šeimos nariais dalyvavo aplinkos švarinimo akcijoje „Darom 2014". Šiemet socialiai atsakingos įmonės savanoriai vėl tvarkė turbūt gražiausią Klaipėdos vietą - pajūrį Melnragėje.

 

Nuotaikingai kibę į darbus, krovinių ekspedijavimo ir gabenimo įmonių grupės atstovai džiaugėsi puikiu oru, sveikai ir naudingai praleista popiete. „Tokios akcijos ne tik padeda gamtai lengviau atsikvėpti. Kolegos nuo pirmų metų „Darom" dalyvauja su vaikais. O kas gi kitas, jei ne tėveliai skiepija mažiesiems meilę gamtai, rodo pavyzdį, kad negalima ramiai praeiti pro šiukšlę, o tuo labiau šiukšlinti. Tikime, kad tas kas tvarko gamtą, vėliau jos ir neterš", - pasakojo „Arijaus" viešųjų ryšių atstovė Rita Girdvainytė.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU