Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2013 05 19

"ARIJAUS" KOMANDA BĖGO UŽ VILTĮ

 

Gegužės 19 d. „Arijaus" įmonių grupės atstovai dalyvavo „Vilties bėgime". Jau tradicija Klaipėdoje tapęs renginys skirtas paremti onkologinius ligonius ir jų artimuosius.

 

„Vilties bėgime" dalyvavę socialiai atsakingos bendrovės darbuotojai rinkosi įvairius nuotolius - nuo 600 m, kuriuos ėjo drauge su visa šeima, iki 10 km dviračiais.  "Šioje paramos akcijoje, manau, svarbiausia yra ne įveikta distancija, o tai, kad drauge su tūkstančiais kitų dalyvių bėgome turėdami bendrą tikslą - bėgome už viltį pasveikti", - pasakojo „Arijaus" viešųjų ryšių atstovė Rita Girdvainytė. 

 

Šiemet „Vilties bėgimas" Klaipėdoje surengtas jau šeštą kartą. Renginio metu taip pat renkamos lėšos baigti statyti dvasinės paramos centrą sergantiems onkologinėmis ligomis.

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU