Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Naujienos
Grįžti atgal
2012 05 21

„ARIJUI" - 20 METŲ    

 

Krovinių transportavimo ir ekspedijavimo įmonė „Arijus" gegužės 21 d. paminėjo 20-tąjį jubiliejų. Gyvuojanti kone visą Lietuvos Nepriklausomybės laikotarpį, viena iš seniausiai rinkoje dirbančių logistikos bendrovių per tą laiką sėkmingai įveikė ne vieną sunkmetį, o sėkmingo verslo paslaptimi vadina inovatyvumą bei sąžiningumą.

 

Kalbėdamas apie pagrindinius įmonės pasiekimus, UAB „Arijus" generalinis direktorius Arijus Ramonas akcentavo ne tik sukurtas darbo vietas (šiandien įmonėje yra per 180 darbuotojų), bet ir į Klaipėdos uostą bei regioną pritrauktas okeaninės laivybos kompanijas, rinkai pasiūlytas reikalingas paslaugas ir inovatyvius logistinius sprendimus. Krovinių transportavimo ir ekspedijavimo įmonės pasiekimai neliko nepastebėti - UAB „Arijus" yra pelnęs daug reikšmingų apdovanojimų ir titulų, tokių kaip „Metų eksportuotojo" vardas, „Lietuvos metų gaminio" aukso medalis, „Lietuvos metų ekspeditorius" ir kt.

 

UAB „Arijus" bei dukterinės kompanijos šiandien sėkmingai dirba ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje bei Baltarusijoje. Generalinio direktoriaus teigimu, pasiekti, kad ir užsienyje į įmonę būtų žvelgiama kaip į lygiavertę partnerę, padėjo nuolatinis noras tobulėti, nestovėti vietoje, numatyti ir pasiūlyti būtent tai, ko reikia klientams bei sąžiningo verslo principų laikymasis: „Nuolat siekiame, kad mus pripažintų ir vertintų, klientams siūlydami jų lūkesčius atitinkančius logistinius sprendimus. Dirbame ir elgiamės taip, kad mumis tikėtų ir vertintų".

UAB „Arijus" šiandien neabejotinai yra viena iš logistikos lyderių Lietuvoje: krovinių ekspedijavimą vykdo jūra, autotransportu, geležinkeliu, kombinuotu transportu, pristato krovinius „nuo durų iki durų", profesionaliai perveža pavojingus ir negabaritinius krovinius, teikia sandėliavimo paslaugas. Įsteigtos dukterinės įmonės - UAB „Kontransa" ir UAB „Marikonta", taip pat trys dukterinės įmonės užsienyje - SIA „Arijus logistics" Latvijoje, OU „Arijus logistics" Estijoje ir OOO „Arijus logistics" Baltarusijoje. Įmonių grupė atstovauja stambioms laivybos linijoms, vienai iš didžiausių skystų, miltelinių bei granuliuotų medžiagų transportavimo kompanijų pasaulyje „InterBulk", šių metų pradžioje prisidėjo prie šaudyklinio traukinio „Merkurijus" (Klaipėda-Maskva) paleidimo. Platus paslaugų spektras bei atsakingas darbas atsispindi ir teigiamuose įmonės rezultatuose: nepaisant pastaraisiais metais krovinių vežėjų darbą komplikavusio nerimo rinkoje, UAB „Arijus" 2011 m. baigė trečdaliu didesniais pardavimais, sėkmingai pradėjo ir pirmąjį šių metų ketvirtį - planuotas ikimokestinis ketvirčio planas buvo viršytas daugiau nei 60 proc.


Pristatydamas tolesnį įmonės kelią, UAB „Arijus" generalinis direktorius pirmiausia akcentavo tvarią plėtrą, naujus projektus, sunkiasvorio transporto parko atnaujinimą, esamų ir naujų paslaugų vystymą bei plėtrą, pozicijų Lietuvoje ir užsienyje stiprinimą geru bei sąžiningu darbu.

Rita Girdvainytė,
Viešųjų ryšių specialistė
+ 370 46 31 29 87

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU