Naujienos
Grįžti atgal
2013 05 01

"ARIJAUS" GRUPĖS PASLAUGOS PRISTATYTOS  PARODOJE "TRANSRUSSIA 2013"

 

Balandžio pabaigoje „Arijaus" įmonių grupė pristatė savo paslaugas Maskvoje vykusioje tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje „TransRussia 2013". Pirmą kartą šioje parodoje įmonių grupė pristatyta atskirame ekspoziciniame stende, akcentuojant konkrečias paslaugas. Tai - negabaritinių krovinių gabenimas, sandėliavimas, konteineriniai pervežimai ir konteinerinis traukinys „Merkurijus" (Klaipėda-Maskva).


Parodoje dalyvavusi Pėtros skyriaus vadovė Laura Butkevičienė pasakojo, kad Maskvoje nebuvo pamirštas ir likęs platus paslaugų spektras: „Bendravome su tiesioginiais klientais:  importuotojais, ekspeditoriais, brokeriais bei vežėjais. Pirmieji kontaktai užmegzti, laikas parodys, ar jie duos rezultatų. Labai to tikimės."


Parodos dalyvės teigimu, „Arijaus" įmonių grupės paslaugos tenykštei rinkai gali būti patrauklios žiemos sezono metu, kai kartais užšąla arba būna labai apkrautas Sankt Peterburgo uostas. Dar vienas bendrovės konkurencinis pranašumas - sunkiasvorių krovinių gabenimas iš Klaipėdos uosto konteineriais traukiniu „Merkurijus", taip pat - krovinių gabenimas autotransportu iš Europos į Rusiją. „O bene svarbiausias mūsų pranašumas -  individualus požiūris į  kiekvieną klientą, operatyvumas, mūsų logika ir begalinės pastangos pritraukti bei išlaikyti klientus, nesvarbu kurioje rinkoje", - pasakojo L. Butkevičienė.

 

Dalyvavimas parodoje dalinai finansuotas iš ES struktūrinės paramos pagal VP2-2.1-ŪM-04-K priemonę „Naujos galimybės".  

  

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU