Naujienos
Grįžti atgal
2013 04 16

"ARIJUS" DALINSIS PATIRTIMI SU MOKSLEIVIAIS

 

Socialiai atsakinga bendrovė „Arijus" šį pavasarį prisijungė prie profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?!". Tai - gyvosios teorijos pamokos mokiniams, kurių metu verslo atstovai įtraukiami į profesinę savanorystę mokyklose, o moksleiviai skatinami kurti, mokytis, pasitikėti savimi, rinktis studijų kelią, betarpiškai pasisemti patirties.


Pirmoji „Arijaus" pamoka abiturientams įvyko balandžio 16 d., Klaipėdos „Baltijos gimnazijoje". Pamoką vedė ir apie laivybos linijų agentavimą pasakojo Laivybos linijų agentavimo departamento Komercijos direktorius Donatas Paulauskas. Papasakoti būtent apie šią veiklą pasirinkta neatsitiktinai - su tuo susiję bendrovės ištakos, ši tema itin klaipėdietiška ir, kaip juokavo savanoriai, net romantiška - juk kalbama apie jūrą.


Prisijungdamas prie šios iniciatyvos, „Arijus" pirmiausiai siekia paraginti moksleivius likti studijuoti ir dirbti savo mieste - Klaipėdoje. „Gali išvažiuoti užsienin, dirbti juodą darbą kelerius metus, o tada nusipirkti automobilį ar naujutėlį televizorių, tačiau grįžęs bet kuriuo atveju Lietuvoje turėsi pradėti viską iš naujo", - tikino D. Paulauskas.
 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU