Naujienos
Grįžti atgal
2013 04 22

 "ARIJUS" ATNAUJINA IR PLEČIA NUOSAVO TRANSPORTO PARKĄ

 

Krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovė „Arijus" šiemet planuoja atnaujinti vilkikų parką ir įsigyti 20 naujų vilkikų. Į parko atnaujinimą iš viso bus investuota apie 1,5 mln. eurų.


10 „Mercedes Benz" vilkikų, atitinkančių Euro 5 standartus, įsigyta balandžio mėnesio pradžioje. Dar 10 tokių pačių automobilių ketinama įsigyti baigiantis šių metų vasarai.


"Kadangi senesnius vilkikus esame numatę parduoti, šis etapas įvardijamas kaip parko atnaujinimas, ir mašinų skaičius kol kas lieka toks pats - apie 70", - pasakojo bendrovės Nuosavo autotransporto departamento direktorius Dainius Bagdonas.


Praėjusiais metais UAB "Arijus" įsigijo 16 naujų "Mercedes Benz" vilkikų. Kasmet atnaujinamas sunkiasvorių automobilių parkas leidžia sutapyti lėšų remontui bei degalams, o klientams pasiūlyti dar didesnį saugumą, patikimumą, mažinti aplinkos taršą.

 

 

 
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU