Arijus svetainė lietuvių kalbaArijus website in EnglishArijus на русском
(8-46) 31 05 47; (8-37) 33 03 20
Projektai
Grįžti atgal
2011 05 01

gamyklos įrangos gabenimas

 

Projektas vykdytas 2011 m. gegužės - rugpjūčio mėnesiais. Iš Moeskroen (Belgija) į Dzeržinsk (Rusija) pervežta grindų laminato gamyklos įranga.
Iš viso reikėjo beveik 150 sunkiasvorių automobilių: 130 buvo su tentinėmis puspriekabėmis (standartiniams kroviniams), 19 - atviri su specialiomis puspriekabėmis (negabaritiniams kroviniams).
Didžiausių krovinių aukštis siekė 4,10 m, plotis - 4,41 m. Kroviniai transportuoti multimodaliniu būdu: gabenant sausumos ir vandens transportu per Vokietijos ir Latvijos uostus.

Mažesnių parametrų negabaritiniai kroviniai pervežti sausuma (vilkikais su puspriekabėmis) be papildomų perkrovimų.
Dėl krovinio išmuitinimo procedūrų ir pageidaujant užsakovui, vienu metu į muitinę turėjo atvykti kelios transporto priemonės. Dėl to pervežimai buvo vykdomi blokais, kuriuos sudarė 2-7 sunkiasvoriai automobiliai.

 

 

 

   
Grįžti atgal
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos - slapukų politikoje. SUTINKU